Penzion Bílý Kostel nad Nisou

Ubytování Bílý Kostel nad Nisou, čp.158 - Penzion

Penzion Bílý Kostel nad Nisou - Bílý Kostel nad Nisou
Penzion Bílý Kostel nad Nisou - Bílý Kostel nad NisouPenzion Bílý Kostel nad Nisou - Bílý Kostel nad NisouPenzion Bílý Kostel nad Nisou - Bílý Kostel nad NisouPenzion Bílý Kostel nad Nisou - Bílý Kostel nad NisouPenzion Bílý Kostel nad Nisou - Bílý Kostel nad NisouPenzion Bílý Kostel nad Nisou - Bílý Kostel nad NisouPenzion Bílý Kostel nad Nisou - Bílý Kostel nad NisouPenzion Bílý Kostel nad Nisou - Bílý Kostel nad NisouPenzion Bílý Kostel nad Nisou - Bílý Kostel nad Nisou

Chalupa je po celkové rekonstrukci v roce 2011.Leží se středu klidné a malebné obce na strategicky velmi dobrém místě.
Sousedíme s restaurací Tatran, kde výborně vaří, mají zahradní posezení a koutek pro děti na zahradě, zároveň jsme přímo na cyklostezce a výchozím bodě pro pěší výlety do okolí, které je velmi krásné a jak cyklisté, tak i pěší turisté si přijdou na své. Bílý Kostel je vsí, kde se dobře žije a také si zde odpočinete na dovolené a načerpáte nové síly díky celkové náladě chalupy a jejího krásného okolí.
K dispozici je velká oplocená zahrada s ohništěm a grilem. Pro děti máme trampolínu, malý bazének a spoustu hraček. Při nepřízni počasí můžete využít místnost sloužící také jako herna pro děti či tělocvična či jako separé dospělých, kdy uloží děti spát a chtějí si dohromady posedět a děti nebudit.
Sočástí pozemku je domek správkyně objektu, situovaný v horním rohu zahrady tak, aby naši hosté nebyli nijak omezeni ve využití co největší plochy zahrady.

Vybavení a služby penzionu

Každé apt má vlastní kuchyňku, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí. V objektu je tělocvična, společenská místnost. Každé apt má vlastní terasu s venkovním nábytkem. U domu je oplocená zahrada přizpůsobená dětem. Na zahradě je v létě malý dětský bazén, pískoviště, houpačka, trampolína, hračky. Dále posezení u ohně nebo na terase, kterou mají všechny apartmány vlastní.
Také si můžete zapůjčit dětskou postýlku a jídelní židličku.
V prostoru pro popis okolí je málo místa, tak ještě připisuji sem, že Je tady velmi mnoho možností výletů. hrady, zámky, skály, přehrady, koupání, zoo, botanická, Ještěd, Jizerky a Lužické hory, rozhledny, trojzemí, trh v Polsku, nákup v Německu a města v blízkosti u našich sousedů a jejich historická centra, stejně jako i Liberec se svoji krásnou architekurou, lázně.. no prostě je tady toho k vidění hodně!!! Přijed´te a uvidíte sami, že budete muset přijet vícekrát, abyste to všechno tady viděli a opravdu je o co stát!

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u chalupy.

Stravování

Sousedíme s restaurací Tatran, kde výborně vaří. Možnost objednat si penzi. V sousedních obcích je velké množství možnosti stravování.
Ve vsi 200m od chalupy je večerka, velmi dobře zásobená.

Ubytování - pokoje:

celkem 4apt. 2krát4lůžkový, 2krát 2lůžkový

Výlety, sport a zábava v okolí

Výletů do okolí je možný nespočet a rádi vám poradíme! Velmi si zde užijí cyklisté, jsme přímo na cyklostezce. Pěší turisté jsou na tom u nás stejně, výletů pěšky je možných nespočet a to i pro méně zdatné chodce či rodiče s dětmi v kočárku. Přímo ve vsi je vyhlídka na celou obec a vede kolem nového dětského hřiště a řeky Nisy, kde žije velká rodina nutrií. Nádherná vycházka je nově vybudovanou stezkou mezi Bílým Kostelem a CHrastavou, kde jsou herní prvky a můžete si tady dát ranní běh od chalupy. Pěšky dojdete také do osady Panenská Hůrka, kde jsou krásné roubené chalupy, nádherné výhledy a naučná stezka o hornictví a těžbě stříbra v okolí. Pěšky dojdete do Kryštofova Udolí, kam dojedete i na kole, to už je výlet pěšky na celý den pokud vyjdete dopoledne, najíte se v Kryštofáku a zpět dojdete buď pěšky přes Chrastavu a nebo pojedete vlakem. Po cestě dojdete na zříceninu hradu Hamrštejn a přes řeku se dostanete transborderem, kde s detmi vydržíte hodně dlouho :)

Ceník ubytování v penzionu

29400,- kčza penzion a týden - LÉTO
29400,- kčza penzion a týden - ZIMA
25000,- kčSILVESTR: Silvestr 2019-2020 30.12.-1.1.2020
Provoz je celoroční. Udaná cena je konečná.
O letních prázdninách je možný pouze pronájen celé chalupy na celý týden.
Příjezd o prázdninách je možný v sobotu po 16.hodině
Odjezd o prázdninách je nutný v sobotu do 9.hodin ráno
Příležitosti jako jsou sváteční dny a prodloužené víkendy= pouze celá chalupa

Kontakty

Adresa penzionu: čp.158

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
721 209 576

Volné a obsazené termíny:

Penzion Bílý Kostel nad Nisou - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Bílý Kostel nad Nisou.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52908)