Apartmány Na Faře

Ubytování Bílá, Bílá 143 - Apartmány

Apartmány Na Faře - Bílá
Apartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - BíláApartmány Na Faře - Bílá

Naše apartmány jsou nově zrekonstruované v historickém objektu bývalé fary, která byla původně postavena v roce 1910 k již tehdy existujícímu dřevěnému kostelíku. Dřevěný kostel sv. Bedřicha byl postaven na náklady olomouckého arcibiskupa Bedřicha z Fürstenbergu v letech 1873 až 1874.Teprve na počátku dvacátého století byla ke kostelíku přistavěna fara. Při rekonstrukci jsme plně zachovali tradiční plášť staré fary a vnitřní prostory jsme upravili na osm komfortních apartmánů moderního typu pro dvě až osm osob. Mimo apartmány se ve sklepních prostorech nachází úschovna, kde si můžete uložit Vaše kola, lyže a jiné sportovní potřeby. Ve farské zahradě je postaven zahradní gril s posezením v altánku.
Pro milovníky aktivního odpočinku je na Bílé připravena celá řada aktivit. V létě si pobyt u nás užijí hlavně turisté milující horskou cykloturistiku, kteří mohou vyrazit na vyjížďku na horských kolech přímo od apartmánů. Na výlet máte rovněž možnost zapůjčit si horská elektrokola z naší půjčovny nebo využít služeb našich cyklo průvodců. Přímo v areálu se nachází zajímavé sjezdové singltraily a sjezdové trasy pro koloběžky, na které se dostanete sedačkovou lanovkou Zbojník. Přímo přes Bílou prochází několik zajímavých turistických stezek vedoucí na hřebeny Beskyd. V nedalekých obcích najdou své vyžití i golfisté na krásných hřištích v Čeladné, Ostravici, Velkých Karlovicích nebo Rožnově pod Radhoštěm. Na své si přijdou i paraglidisté či milovníci jízdy na koni. Přímo v centru Bílé je také několik hřišť, která lze využít na tenis, volejbal, diskgolf a jiné sporty.
V resortu Bílá je možno využít moderního wellness centra Hotelu Bauer nebo v nedalekých Velkých Karlovicích v areálu hotelu Horal. Přírodní wellness si můžete rovněž užít u říčky Bílá Ostravice, která protéká obcí a na svém břehu má krásnou promenádu s cyklostezkou s možností koupání v malých přírodních tůňkách. Přírodní relax naleznete i v lesích okolo Bílé, které jsou plné hub, borůvek, malin a dalších lesních plodů.

Během Vašeho pobytu Vám rádi pomůžeme naplánovat relaxační aktivity všeho druhu!

Vybavení a služby penzionu

Každý apartmán má vybavený kuchyňský kout (včetně nádobí), koupelnu se sprchovým koutem a WC, ložnice mají manželské postele, některé apartmány i postele patrové nebo s rozkládací pohovkou. V pokojích je jídelní stůl s židlemi, v apartmánech je televize, a wi - fi zdarma. Pro hosty je k dispozici zahradní altán s grilem a s posezením a místnost pro uložení kol a lyží. Dům je rovněž vybaven sušáky na boty. V zahradě je zahradní bazén se solárním ohřevem.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u domu.

Stravování

Ve vlastní kuchyňce.
Možnost doobjednání si snídaní v naší kavárně DOMOVJANKA (cca 200 metrů od apartmánů) Na výběr je z 5 druhů snídaní. Cena 120,- Kč / dospělou osobu. 85,- Kč / dítě do 12 let

Ubytování - pokoje:

Kapacita apartmánů je od 2 do 8 osob. Celkem máme k dispozici 8 moderně zrekonstruovaných apartmánů z nichž 5 je umístěno v přízemí budovy a tři jsou podkrovní. Jeden z apartmánů je mezonetového typu.

Výlety, sport a zábava v okolí

Rodiny s dětmi mají v resortu Bílá v Beskydech pořád co dělat. Hlavním lákadlem je dětský letní a lanový park v Bílé, který je svou rozlohou a vybavením největším svého druhu na Moravě. V parku si mohou děti samy hrát nebo využít animačních a jiných zábavných programů pod vedením vyškolených instruktorů. Přímo v obci narazíte také např. na Stezku beskydských pašeráků, obůrku s divokou zvěří či Bílanskou promenádu s dětskými hřišti. Lanovkou Zbojník můžete vyrazit na hřebeny Beskyd a dále pokračovat až na vrchol Lysé Hory, Smrku, Grůně nebo Bílého Kříže. V resortu Vám zapůjčíme naše kola, elektrokola nebo koloběžky a na výlet na hory nebo do okolí můžete vyrazit sami nebo s našimi průvodci. V okolí se rovněž nachází tradiční beskydské hospůdky, kde jsou podávány domácí speciality a regionální piva. Pro milovníky kultury je k dispozici nedaleké Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, hrad Hukvaldy, Kopřivnické muzeum aut, Hornické muzeum Landeck a mnoho dalších kulturních památek.

V blízkém okolí, v obcích Čeladná, Ostravice a Velké Karlovice rovněž najdou své milovníci jízdy na koni nebo golfu. V okruhu dvaceti kilometrů jsou k dispozici čtyři překrásná golfová hřiště, které patří k nejlepším v republice. V případě špatného počasí jsou k dispozici wellnes centra přímo na Bílé nebo v nedalekých Velkých Karlovicích na Hotelech Bauer resp. Horal.

V zimě je poloha apartmánů naprosto ideální pro rodiny s dětmi. Nachází se přímo v lyžařském areálu Bílá, pár kroků od největšího dětského zimního parku, jehož součásti naše apartmány jsou.

Ski resort Bílá nejznámějším lyžařským střediskem na Severní Moravě s největším dětským zimním parkem a lyžařskou školou a moderně vybavenou lyžařskou a snowboardovou půjčovnou SUN Ski & Board School. Milovníci běžeckého lyžování mohou vyrazit na túru přímo od našich apartmánů, kde začíná Beskydská běžecká magistrála.
Přímo v apartmánech jsou pro Vás nachystány prostory pro úschovu lyží a lyžařských bot s možností jejich vysoušení.

Během Vaší zimní dovolené Vám rádi pomůžeme naplánovat si výlety do okolí.

Ceník ubytování v apartmánech

1200,- kčza apartmány a noc - LÉTO
1200,- kčza apartmány a noc - ZIMA
900,- kčza apartmány a noc - MIMO SEZÓNU
CENÍK PLATNÝ DO 1.4.2018
Apartmán 2 / Apartmán 4 (2 osoby + přistýlka) - Cena 1200,- Kč / noc /apartmán - (cena platná do 1.4.2018)
Apartmán 1/ 3 / 5 (4 osoby) - Cena 2000,- Kč /noc /apartmán (cena platná do 1.4.2018)
Apartmán 7 mezonet (4 osoby + 1 přistýlka) - Cena 2200,- Kč /noc / apartmán (cena platná do 1.4.2018)
Apartmán 6/8 (6 osob + 2 přistýlky) - Cena 3000,- Kč /noc /apartmán (cena platná do 1.4.2018).
V ceně za apartmán není zahrnut ubytovací poplatek obci ve výši 10,- Kč / dospělou osobu / noc pobytu.
Poplatek za psa: 50,- Kč / noc

Kontakty

Adresa apartmánů: Bílá 143

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
725 222 113, 725 222 111
Web:
apartmanynafare.cz
Facebook:
www.facebook.com/apartmanynafare

Volné a obsazené termíny:

Apartmány Na Faře - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány Na Faře.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59351)