Penzion Pepovka

Ubytování Filipovice, Filipovice 8 - Apartmán

Penzion Pepovka - Filipovice
Penzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - FilipovicePenzion Pepovka - Filipovice

Horský penzion Pepovka je umístěn v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, v těsné blízkosti skiparku Filipovice, který provozuje tři sjezdovky střední obtížnosti s celkovou délkou 2.600m a sedačkovou lanovku.

Penzion Pepovka nabízí celoroční ubytování v moderních stylových 2 - 5 lůžkových pokojích s TV a vlastním sociálním zařízením. Součástí penzionu je restaurace, která se specializuje na českou kuchyni. K dispozici je také společenská/promítací místnost s krbem, bar, dětská herna, whirlpool, sauna, masáže, Wi - Fi zdarma a monitorované parkování u penzionu. Součástí penzionu je vyhřívaný bazén s celoročním provozem.

K zázemí penzionu patří multifunkční hřiště, dětské hřiště, venkovní posezení, otevřené ohniště s krbem a možností grilování.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování v ceně u objektu na monitorovaném parkovišti.

Stravování

V objektu je restaurace s celodenním provozem.

Ubytování - pokoje:

Pokoje jsou dvou až pěti lůžkové. Dále mám pokoje rodinné se dvěma ložnicemi.

Výlety, sport a zábava v okolí

Penzion je ideálním místem pro zimní sporty, letní turistiku, cykloturistiku a houbaření.

Rejvíz Mechové jezírko: Pěší stezka v NPR Rejvíz v délce 3 km vede do středu největšího moravského rašeliniště na Velké mechové jezírko.

Praděd: Praděd je 1491,3 m vysoká hora v Hrubém Jeseníku, nejvyšší vrchol tohoto pohoří. Je to zároveň nejvyšší vrchol Moravy, Českého Slezska i Horního Slezska vůbec.

Adrenalin Park Jeseníky: Lanové centrum, čtyřkolky, obří houpačka, jízda na koních, horolezecká stěna a spousta dalšího.

Dlouhé stráně: Dlouhé stráně se nachází na říčce Divoká Desná v pohoří Jeseníky, u obce Loučná nad Desnou v okrese Šumperk.

Větrné elektrárny Mravenečník: V lokalitě Mravenečníku (1343 m. n. m. ), nedaleko Medvědí hory byla roku 1998 do provozu uvedena farma větrných elektráren.

Vřesová studánka: Podle pověsti objevil Vřesovou studánku (1313 m. n. m. ) lovec, který v těchto místech pronásledoval zraněného jelena.

Kamenné okno: Jedná se o nepravý skalní útvar (bránu) a lze na něj narazit při cestě z Červenohorského sedla na Šerák.

Vodopády na Borovém potoce: Pod romantickými skalami Medvědí hory se nachází nejvyšší vodopád okresu Šumperk o výšce 14 m.

Dřevěný kostelík Maršíkov: Dřevěný kostelík Maršíkov stojí nedaleko Velkých Losin, v obci Maršíkov. Unikátní a nádherný dřevěný kostelík archanděla Michaela ze 17.století.

Dřevěný kostelík Žárová: Dřevěný kostelík Žárová stojí nedaleko Velkých Losin, v obci Žárová. Unikátní dřevěný kostelík svatého Martina ze 17.století.

Ruční papírna Velké Losiny: Ruční papírna Velké Losiny byla založena Janem mladším ze Žerotína. První zmínka pochází z 25.března 1596.

Muzeum Bruntál: Počátky muzea sahají do roku 1898,kdy byla se souhlasem městské rady založena muzejní společnosti.

Naučné stezky: Naučná stezka Velká Kotlina, stezka v NPR Praděd vede nejatraktivnějším botanickým územím CHKO Jeseníky evropského významu.

Naučná stezka Bílá Opava: Naučná stezka Bílá Opava prochází po mostcích a lávkách po březích Bílé Opavy – nejkrásnější horské bystřiny Jeseníků.

Naučná stezka Se Skřítkem okolím Pradědu: Naučná stezka vede nejvyššími partiemi Jeseníků.

Naučná stezka ČHS – Keprník – Šerák: Stezka je nejstarší na Moravě. Byla zřízena knížetem Janem II. z Lichtenštejna roku 1903.

Latzelova stezka krasem Rychlebských hor: Latzelova stezka krasem Rychlebských hor vznikla v roce 2010 s cílem přiblížit méně známé, avšak zajímavé fenomény Rychlebských hor.

Naučná stezka Pasák: Stezka pojmenovaná podle přírodní památky (od roku 1982 chráněný přírodní výtvor o rozloze 2,5 ha. ).

Mineralogická stezka Sobotín: Stezka v délce 12 km, první svého druhu v ČR, zavádí zájemce do významných mineralogických lokalit v Jeseníkách.

Lesní ekostezka Švagrov: Ekostezka je zaměřena na poznávání přírody a na ekologii. Určena je pro malé i velké návštěvníky.

Hrady, zámky a zříceniny:

Zámek Velké Losiny: Zámek Velké Losiny patří k nejvýznamnějším renesančním památkám na severní Moravě.

Hrad Sovinec: Hrad Sovinec hrad a stejnojmenné městečko se nacházejí 13 km jižně od Rýmařova na okraji masivu Nízkého Jeseníku.

Ceník ubytování v apartmánu

19590,- kčza pokoj a týden - LÉTO
19590,- kčza pokoj a týden - ZIMA
9990,- kčza pokoj a týden - MIMO SEZÓNA
Cena je kalkulována pro 4 osoby (dvě děti, dva dospělé).
V ceně je snídaně a neomezené používání bazénu. Je možné dokoupit polopenzi. Záloha je 50% z pobytu.
Penzion je v provozu celoročně.

Kontakty

Adresa apartmánu: Filipovice 8

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 880 888, 773 456 411
Web:
www.pepovka.cz
Facebook:
www.facebook.com/Penzion-Pepovka-Filipovice-Jeseníky-331728110328346/

Penzion Pepovka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Pepovka.

Penzion Dostál
Penzion Filipovice, Filipovice 31Penzion Dostál 1Penzion Dostál 2Penzion Dostál 3

Penzion se nachází v podhůří Hrubého Jeseníku v horské osadě Filipovice. Filipovice se nachází 5km od střediska Červenohorské sedlo. zobrazit detail

Chata Jesenka
Penzion Červenohorské sedlo, Chata Jesenka Červenohorské sedlo,Kouty nad Desnou 79Chata Jesenka 1Chata Jesenka 2Chata Jesenka 3

Chata Jesenka se nachází přímo v areálu Červenohorského sedla na jižním svahu směrem na Vřesovou studánku. Její umístění uprostřed Jesenického hřebene a na hlavní silnici mezi... zobrazit detail

Apartmán Juhax
Apartmán Červenohorské sedlo, Červenohorské Sedlo č.75Apartmán Juhax 1Apartmán Juhax 2Apartmán Juhax 3

Apartmán Červenohorské Sedlo - Juhax najdete na hřebenu Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 1013 m v centru známého lyžařského střediska Červenohorské sedlo. Jedná se o komfortní... zobrazit detail

Apartmány U SLIVKY
Apartmány Kouty nad Desnou, Červenohorské sedloApartmány U SLIVKYApartmány jsou hned u sjezdovky.Sjezdovka nad chatou

Objekt se nachází v horském středisku Červenohorské sedlo, uprostřed nádherné přírody chráněné krajinné oblasti Jeseníky. V zimně je zde k dispozici osm vleků (nejbližší 50m, noční... zobrazit detail

Apartmány U Slivky
Apartmány Červenohorské sedlo, Červenohorské sedloApartmány U Slivky 1Apartmány U Slivky 2Apartmány U Slivky 3

Objekt se nachází v horském středisku Červenohorské sedlo, uprostřed nádherné přírody chráněné krajinné oblasti Jeseníky. V zimně je zde k dispozici osm... zobrazit detail

Penzion u Bořka
Penzion Domašov, Domašov 508Penzion u Bořka 1Penzion u Bořka 2Penzion u Bořka 3

Penzion u Bořka v obci Bělá pod Pradědem Vám nabízí milé tradiční horské ubytování s rodinnou atmosférou v moderně a současně velmi útulně zařízených čtyřlůžkových a... zobrazit detail

Chata Madlenka
Apartmány Domašov, Domašov 318Chata Madlenka 1Chata Madlenka 2Chata Madlenka 3

Chata Madlenka nabízí ubytování v Jeseníkách i pro ty nejnáročnější. Chata se nachází v obci Bělá pod Pradědem, místní části Domašov v chráněné krajinné oblasti Jeseníky.... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53807)