Ranč Zámeček

Ubytování Andělská Hora - Penzion

Ranč Zámeček - Andělská Hora
Ranč Zámeček - Andělská HoraRanč Zámeček - Andělská HoraRanč Zámeček - Andělská HoraRanč Zámeček - Andělská HoraRanč Zámeček - Andělská HoraRanč Zámeček - Andělská HoraRanč Zámeček - Andělská HoraRanč Zámeček - Andělská HoraRanč Zámeček - Andělská HoraRanč Zámeček - Andělská HoraRanč Zámeček - Andělská Hora

Nabízíme Vám vyjímečné ubytování v rozlehlém památkovém stavení s bohatou historií. Stavba pochází z roku 1803,kdy sloužila řádu německých rytířů, jak jsme se již zmínili na Úvodu stránek.

Na zahradě penzionu je možné využít venkovní kamenný krb, možnost zapůjčení grilu,.. Hned vedle penzionu se nachází zatravněné hřiště, tenisové kurty. Nedaleko i pěkný rybník s možností koupání i rybolovu. V okolí se také nachází spoustu značených turistických stezek.

Vybavení a služby penzionu

Plně vybavená kuchyňka, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba, sporák, venkovní krb, ...

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Dostupnost autem, u objektu parkoviště pro cca 8 aut.

Stravování

společné stravování v plně vybavené kuchyňce, obchod v centru obce, restaurace cca 5km od penzionu

Ubytování - pokoje:

Dvou až čtyřlůžkové pokoje, jeden apartmán s kuchyňkou.
Ubytování je možné ve dvou, až čtyřlůžkovém pokoji, kde čtyřlůžkový pokoj má vlastní, plně vybavenou kuchyňku. Pro návštěvníky pokojů bez kuchyňky nabízíme společenskou místnost s kuchyňskou linkou, masivním jídelním stolem a velkou pecí. Místnost je vybavena pro cca 20lidí. WC i sprcha jsou společné.

Výlety, sport a zábava v okolí

Okolí je velmi bohaté na přírodní krásy. Na své si přijdou milovníci turistiky i sportu, ale i ti, kteří chtějí jen uprchnout se zhonu města a relaxovat v lonu panenské přírody. Nachází se zde množství krásných turistických cest, jako například NS Bílá Opava. Lázeňské město Karlova Studánka je vzdálené necelých 10km. V okolí je spoustu možností sportovního využití v každém ročním období.

Pod dohledem odpovědné osoby je možnost seznámit se s denním režimem ranče/farmy, jako je krmení a ošetřování koní a koz a po domluvě možnost svezení dětí na hodném poníkovi.

Ceník ubytování v penzionu

300,- kčza osobu a noc - LÉTO
300,- kčza osobu a noc - ZIMA
300,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNU
400,- kčSILVESTR:

Kontakty

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Ranč Zámeček - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ranč Zámeček.

penzion Schon
Penzion Andělská Hora, Andělská Horapenzion Schon 1penzion Schon 2penzion Schon 3

Naším cílem je vytvořit příjemné prostředí pro rodiny s malými dětmi, nebo skupinky přátel kteří mají chuť strávit spolu příjemné chvíle. Proto jsme náš velký rodinný... zobrazit detail

Chata Rozcestník
Apartmány Suchá Rudná, Suchá Rudná 82Chata Rozcestník 1Chata Rozcestník 2Chata Rozcestník 3

Zařízené zcela samostané apartmány v nejčistčí lokalitě republiky. Vlek s dětskou školičkou v místě, tratě pro běžky. zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59175)